План рада Тима за обезбеђивање квалитета и развој установе за школску 2023/24. годину

У школској 2023/24. години Тим ће радити у саставу:

1. Радован Илић,
  2. Томислав Савић, стручни сарадник-библиотекар
  3. Јелена Вукобратовић, наставник разредне наставе
  4. Зорица Ђурић, стручни сарадник -педагог
  5. Светлана Стефановић, наставник географије
  6. Душан Првуловић, психолог
  7. Гордана Видаковић, наставник историје
  8. Јелена Марковић,  дефектолог

Извештај о раду Тима за обезбеђивање квалитета и развој установе за школску 2022/23. годину

На основу Плана рада који је усвојен 30.08.2022. године планирано је шест састанка од којих је шест и одржано.

На првој седници се одржаној 30. августа разамтран је извештај о раду за школску 2021/22.годину,разматран је план рада и активности за нову школску годину  а такође је извршена верификација мандата чланова за школску 2022/23. годину.

На другој седници одржаној 27.09. 2022.године разматран је  разматрано је усклађивање наставних планова и програма, припреме наставника,вођење педаошке документације, аналитичко-истраживачки подаци за даљи развој установе ,такмичења ученика,реализација активности за промоцију и маркетинг школе,праћење и вредновање рада стручних органа и тимова.